po odehrané základní části jsme na 5 místě a čekají nás boje o 5.-7.místo

7. BIŽUTERIE JABLONEC 60 1 0 11 2

statistika po základní části: [ >>> ]

12. 03. 2018,   12:29:01

Bižu 60 -TJ Tanvald 52:47 (13:18, 25:24, 40:32)

V posledním zápase základní skupiny letošního ročníku jsme nezačali špatně. Zato druhá čtvrtina nás zastihla v totálním útlumu, kdy jsme první body zaznamenali až v 9 minutě! Hrůza, děs. Ani třetí nebyla o nic lepší. Do poslední části šli domácí se šestibodovým náskokem, který dokázali neustále udržovat. Za zmínku snad stojí jen trojka z poslední vteřiny zápasu, kterou zaznamenal Kozák M. hodem z vlastní hranice trestného hodu po obraném doskoku.

statistika: [ >>> ]

09. 03. 2018,   12:27:10

Lynx – TJ Tanvald 87:47 (29:12, 55:18, 75:30)

V rozhodujícím utkání o postup mezi první čtyřku, zajišťující účast v play-off, jsme opět postrádali tři hráče základní sestavy. Navíc soupeř nasadil hráče se zkušeností z naší nejvyšší basketbalové ligy a to bylo rozhodující. I nám chvíli trvalo, než jsme se dostali do zápasu, a když ve druhé čtvrtině jsme dali jen 6 bodů, byly dveře do play-off definitivně zavřené. Opět nás do kolen srazila mizerná úspěšnost ve střelbě a i velký počet ztracených míčů

13. 02. 2018,   08:14:07

TJ Tanvald - Nebákov 51:81 (18:25, 27:45, 34:65)

V oslabené sestavě jsme nastoupili proti vítězi loňského ročníku bez respektu s vědomím, že nemáme co ztratit. Ještě v polovině druhé čtvrtiny bylo skóre 25:35, ale pak na nás padla deka, začali jsme ztrácet míče, odešla i střelba a tak soupeř v pohodě navyšoval vedení. Katastrofální pak byla třetí, kdy jsme dali jen sedm bodů. Závěrečnou čtvrtinu jsme se střelecky probudili, ale soupeř s přehledem kontroloval získaný náskok.

09. 02. 2018,   08:12:47

Draci - TJ Tanvald 95:39 (18:9, 43:18, 73:26)

Utkání blbec. Pouze prvních sedm minut jsme dokázali s domácími Draky držet krok. Pak na nás padla střelecká deka a dařilo se nám proměňovat snad až každý pátý šestý střelecký pokus. Úspěšnost střelby byla katastrofální.Soupeř si tak v pohodě dokráčel za vítězstvím.

01. 02. 2018,   11:38:46

TJ Tanvald - Bižu60 64:51 (21:13, 29:26, 49:37)

V posledním kole I.kola JBL jsme na domácí palubovce přivítali hosty z Jablonce. Začátek byl z našeho pohledu skvělý, než se soupeř rozkoukal, vedli jsme 12:2. Pak se začalo dařit i soupeři a dotáhl se na 17:13. Dvěma úspěšnými koši v samém závěru čtvrtiny jsme udrželi sedmibodový náskok. Druhou čtvrtinu jsme povolili a soupeř toho dokázal využít a snížil na rozdíl třech bodů. Na začátku třetí čtvrtiny dokonce snížil na rozdíl jediného bodu, ale pak jsme se po oddychovém čase probudili a sedmibodovou šňůrou zase získali klid a pohodu. V závěrečné čtvrtině jsme pak výsledek již pohlídali.

23. 01. 2018,   17:10:04

I kolo JBL

I kolo JBL
je za námi I.kolo JBL

statistika po prvním kole: [ >>> ]

23. 01. 2018,   17:11:32

Bižu 55 - TJ Tanvald 47:69 (11:18, 25:40, 43:53)

Úspěšná trojka hned v první minutě odstartovala naše vítězné tažení zápasem. Sice od začátku utkání jsme vedli, ale nedařilo se nám utrhnout soupeře na větší rozdíl, který by znamenal poklidnou hru. Stačila chvilinka polevení v koncentraci a domácí trestali. V polovině druhé čtvrtiny se dotáhli na rozdíl pouhých dvou košů. Až v samém závěru jsme 11-ti bodovou šňůrou rozhodli o poločasovém náskoku. Třetí čtvrtinu jsme dokonce prohráli o pět bodů a soupeř se nadechoval k obratu. O našem přesvědčivém vítězství rozhodla skvělá obrana v poslední části, kdy jsme domácím povolili jen čtyři body.

23. 01. 2018,   17:12:25

TJ Tanvald - Jilemnice 45:88 (14:13, 21:42, 33:68)

Pouze první třetinu jsme dokázali držet krok, ve druhé čtvrtině soupeř zapnul na vyšší stupeň a bylo po zápase. Opět jsme doplatili na neproměňování jasných střeleckých pozic a i častější ztrátu míčů při zakládání útoků.

21. 12. 2017,   16:04:19

TJ Tanvald - Lynx 63-70 (19:16, 33:32, 50:45)

Tři čtvrtiny jsem odehráli velmi vyrovnanou partii, kterou bohužel v závěru utkání lépe zvládli hosté. Je pravdou, že soupeř byl rychlejší a my jsme zas neproměňovali jasné koše.