rozpis základní části

rozpis: [ >>> ]

08. 10. 2019,   09:04:12

Bižuterie - TJ Tanvald 56:78 (13:23, 21:41, 37:57)

Kolektivní výkon nám zajistil i druou výhru na rivalem z Jablonce. Od začátku se dařila střelba, obrana také pracovala tak jak měla a proto jsme si vypracovali náskok, který jsme do poločasu navýšili na dvacet bodů . Druhá polovina utkání se již dohrála v poklidu.

statistika: [ >>> ]

01. 04. 2019,   19:06:43

TJ Tanvald - Bižuterie 73:36 (23:5, 37:10, 50:24)

TJ Tanvald - Bižuterie   73:36 (23:5, 37:10, 50:24)

již od první minuty jsme šli za svým cílem. Porazit Bižuterii a pokud možno i co největším rozdílem. Při střelecké chuti se ukázali Vojta Vyhnálek a Jakub Kozák, kteří zaznamenali společně 55 bodů. Ostatní odvedli skvělou práci v obraně a tak od prvních minut jsme udávali tempo zápasu a budovali tolik potřebný náskok do druhého kola v utkání o 5. místo.

22. 03. 2019,   18:32:18

Lynx "C" - TJ Tnv 50:78 (7:19, 23:41, 37:59)

Lynx "C" - TJ Tnv  50:78 (7:19, 23:41, 37:59)
V prvním zápase ve skupině o 5. místo jsme v celku snadno přehráli domácí, když jsme již v první čtvrtině získali dostatečný náskok, který jsme v průběhu zápasu navyšovali.

Další utkání hrajeme 22.3. doma proti Bižuterii Jbc.

statistika utkání: [ >>> ]

12. 03. 2019,   08:00:53

Boje o 5.-8. místo rozlosovány

rozpis viz příloha

rozlosování: [ >>> ]

26. 02. 2019,   15:27:02

Lynx C- Tanvald 58:98 (14:27, 25:51, 46:77)

V předposledním kole základní části jsme zavítali na palubovku posledního celku JBL. Budoucím nadějím basketbalu jsme dovolili, i když mi jen v šesti hráčích, držet krok jen prvních 5 minut. Pak jsme se začali prosazovat pod oběma koši a skóre se začalo zvětšovat. I přes bojovný výkon soupeře jsme se stále dokázali prosazovat pod koši (Jakub Kozák 48 b. M.Kozák 23.b) a tak jsme si snadno dokráčeli pro vítězství.

18. 02. 2019,   15:24:45

TJ Tanvald - Nebákov 50:80 (11:22, 23:39, 36:61)

V posledním utkání v letošním roce jsme na domácí palubovce přivítali několikanásobného vítěze Jizerské ligy. A bylo znát, že přijel favorit. Velice rychle si vytvořil 10 bodový náskok, který i nadále navyšoval. Nám se nedařilo střelecky a ani Vojtových 12 a Kubových 16 bodů nestačilo držet přijatelný rozdíl.

14. 12. 2018,   07:37:08

TJ Tanvald - Lynx B Lbc 49:90 (11:34, 20:46, 26:68)

Kdyby se hrálo na to, kdo dá první nebo poslední koš, tak bychom vyhráli, ale na kdyby se nehraje. A soupeř to věděl také. Rychlými protiútoky a důslednou obranou již v první čtvrtině rozhodl o svém hladkém vítězství. Dvěma patnáctibodovými šňůrami mezi 2 až 4 minutou a pak mezi 7 a 9 minutou odskočil na dvacetibodový rozdíl a ani Honza Harmanoš s Vojtou Vyhnálkem (kteří zaznamenali po 10 bodech) nedokázali zabránit narůstajícímu rozdílu ve skóre.

08. 12. 2018,   12:01:48

Kondoři Lbc - Tj Tanvald 92:61 (25:11, 49:26, 76:40)

Mládí mělo navrh. Nováček JBL začal celoplošnou a agresivní obranou, se kterou jsme se nedokázali po celý zápas vyrovnat. Bohužel, nám se nedařilo bránit trojkové pokusy domácích (13 úspěšných trojek) a ani využít výškovou převahu, nedařilo se hlavně Kozákovi st. První body v lize zaznamenal M. Kranz a J. Kozák si 29 body udělal zápasové maximum.