Aktuality

<< novejší aktuality

PBT

PBT
Vzhledem k epidemiologické situaci do odvolání rušíme plánované závody PBT. Pokud to bude jen trochu možné, tak bychom seriál závodů PBT znovu nastartovali. Sportujte, trénujte, věříme, že se vše obrátí k lepšímu a vše zúročíte. Děkujeme za pochopení.

25. 09. 2020,   15:51:58

Minimuchovman 2020

V pondělí 14. 9. se konal v kempu Tanvaldský Špičák další ročník dětské podoby populárního extrémního závodu Muchovman. Na startovní čáru se postavilo 50 závodníků od těch nejmenších předškoláků až po nejstarší sedmáky. Každý závodník musel nejprve zdolat lezeckou stěnu, poté nasedl na kolo a projel vytyčenou tratí a samozřejmě nechyběla běžecká část, která dovedla závodníky až do cíle. Všichni účastníci získali diplomy a medaile od firmy Titan Multiplast, našeho dlouholetého partnera, jemuž tímto velmi děkujeme. Další poděkování patří organizátorům - ZŠ Tanvald, Sportovní, SVČ Tanvald, TJ Tanvald a hlavně rodičům, kteří své děti na závod přivedli či přivezli, jelikož se závodu zúčastnili nejen tanvaldské děti, ale i děti z Rokytnice a Lučan. Doufejme, že další sportovní akce budou následovat. Na 1. 10. plánujeme 1. závod Poháru běžce Tanvaldu v přespolním běhu, 6. 10. pak atletický trojboj a 16. 10. cyklokros. Těšíme se na Vás.

14. 09. 2020,   20:20:38

Minimuchovman

Srdečně vás zveme na dětskou podobu populárního extrémního závodu Muchovman. Závod se koná v prostoru kempu Tanvaldský Špičák, prezentace je od 15:30. Start prvního závodníka je v 16:00. Závodníci absolvují 3 disciplíny: lezení, kolo, běh. Povinná cyklistická helma. Všichni účastníci obdrží medaili, diplom. Těšíme se na hojnou účast.

Soubor: [ >>> ]

07. 09. 2020,   20:00:50

Trénink na kolobrndách

V pátek jsme vyrazili na kolobrndy..do Josefáče, Mariánskou horu a zpátky na Bobovku. Paráda...fotky od Jardy

05. 06. 2020,   18:37:23

Soustředění Sloup

Konečně volnost pohybu a sportování = květnové soustředění ve Sloupu. Více ve fotogalerii od Jardy, určitě přibudou i další fotografie.

31. 05. 2020,   13:44:35

Pohár LK

Pohár LK
Pohár LK je u konce, vzhledem k ne úplně ideálním sněhovým podmínkám se uskutečnilo všech 6 závodů (Jablonec, Benecko, Horní Mísečky, 2 x Josefův Důl, Bedřichov). A jak jsme dopadli? Verča Bervicová v kat. 2011 obsadila 2. místo, Adéla Mikušová ve stejné kat. získala bramboru, podobně jako Marťa Tůmová v kat. 2008. Ve stejné kat. Amálka Nováková získala bronz. A další skvělé umístění v kat. 2005 obsadila Marťa Harcubová - 8. příčka. Jako oddíl jsme obsadili v konkurenci velkých klubů hezké 7. místo. Díky všem co přispěli nějakým tím bodíkem do celkového skóre.