Aktualita

Obratnostní závod PBT na běžkách

První zimní závod PBT se uskutečnil na našem městském stadionu. Pro děti jsme připravili ryze obratnostní závod, který je zábavný a mezi dětmi oblíbený.
Na stadionu byly rozesety rozmanité překážky. Mateřské školky a prvňáci měli trať jednodušší - přešlapování stříšek, slalom, otočka kolem terčíku, podjíždění branky. Žáci 2. až 5. tříd měli trať delší s větším počtem a obtížností překážek. Přejetí houpačky, podjíždění, jízda vzad byly asi nejzábavnější. Odstartovalo cca 90 závodníků. Těší nás tak obrovský zájem o závody PBT a pohyb dětí jako takový. Děkujeme všem, kteří zorganizovali závod a byli nápomocni: žáci a kantoři ze ZŠ Sportovní, pracovníci SVČ a TJ Tanvald. Děkujeme všem rodičům a učitelům, kteří přivedli děti na stadion, pomáhali a fandili. Děkujeme sponzorům: firmě Titan Multiplast za překrásné medaile, Maškovu pekařství za sladké odměny, Městu Tanvald za podporu, Ski klubu Jablonec za zapůjčené překážky. Připravujeme další zimní závody. Pokud sněhové podmínky dovolí, tak v úterý 28. 2. od 16:00 nás čeká slalom na tanvaldské sjezdovce a ve středu 8. 3. odpolední běžky na běžeckých tratích U Lesíka. Těšíme se na vás. SKOL!

Odkaz: [ >>> ]